Shenzhen Coreman Technology Co., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Coreman Technology Co., Limited

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Coreman Technology Co., Limited Certyfikaty
Chiny Shenzhen Coreman Technology Co., Limited Certyfikaty
"Coreman był bardzo godny polecenia i chętny w dość krótkim czasie, aby wesprzeć naszą największą imprezę związaną z wynajmem. a obsługa klienta jest fantastyczna, Tony utrzymywał ze mną stały kontakt i bardzo dobrze odpowiadał na wszelkie pytania. "

—— Charlotte, Sparkle Night Walk

Coreman był marzeniem do pracy i zaszczepił ogromną pewność, że wszystko pójdzie dobrze! Z pewnością będziemy w kontakcie na przyszłe produkcje! Dziękuję wszystkim, a także dziękuję Summer, która wykonała dobrą robotę przez cały tydzień, ponieważ doceniamy to, że nie jest to najbardziej ekscytująca praca techniczna, aby uruchomić ekran poza całym tygodniem. Świetna robota dla was wszystkich

—— Wimbledon Screening, Piccadill

Tony był bardzo pomocny i entuzjastyczny, kiedy zarezerwowaliśmy. Również dobrze mieć telefon od Kierownika ds. Technicznych, aby poznać nasze dokładne potrzeby. Personel w tym dniu był pomocny i kompetentny. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobre wrażenia "

—— EvenLED, Belgia

Świetna obsługa od pierwszego połączenia do końca imprezy. Świetna firma do załatwienia! "

—— Videowall Gmbh Stefan

Po raz pierwszy stworzyliśmy zewnętrzny ekran do wypożyczenia P3.91 na scenie, a Twoja usługa od naszego wstępnego zapytania, do profesjonalnej odpowiedzi, a następnie faktyczne wydarzenie było fantastyczne! Jakość sprzętu technicznego dla przyjaznego personelu była znakomita. Świetnie dawałeś rady i pomysły. Dziękuję wszystkim

—— Mobile-LED, Meksyk

Zawsze przyjemność z radzeniem sobie z Coremanem. Tony jest grzeczny i skuteczny, wszyscy inżynierowie są profesjonalistami i wcześniej byłem pod wielkim wrażeniem wsparcia technicznego online. Bez kłopotów, inżynier rozwiązuje wszystkie problemy i może komunikować się bezpośrednio po angielsku iz niecierpliwością czekam na kolejne projekty w przyszłości .

—— Jaskółka oknówka

Chciałem po prostu wysłać e-mail do Ciebie i Twojego zespołu, aby podziękować Ci za pomoc i ciężką pracę nad naszym projektem na ten kościół w ten weekend. Ekran świetnie się prezentował na imprezie i dziękuję za pomoc w udostępnieniu treści w tak płynny sposób.

—— Colorrun prowadził, Joy

Twoi goście byli całkowicie profesjonalni - dobrze przygotowani i bardzo zdolni. Bardzo dziękuję za wsparcie w 2017 roku dla wszystkich naszych projektów. Tak szczęśliwy, że stałeś się twoim agentem.

—— Giovanni

Pracowałem z Coreman Displays na dużej imprezie i były fantastyczne. Przed imprezą zespół był naprawdę pomocny i kompetentny, doradzał mi na najlepszych ekranach pasujących do mojej strefy eventowej. Rysunek, struktura, wideo instalacyjne, dobre wsparcie.

—— MediaNow Oleg

Shenzhen Coreman Technology Co., Limited

1 2 3 4
Shenzhen Coreman Technology Co., Limited Shenzhen Coreman Technology Co., Limited Shenzhen Coreman Technology Co., Limited Shenzhen Coreman Technology Co., Limited
Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : Coreman
Ilość pracowników : 101~200
Coroczne wyprzedaże : 10million-50million
Rok założenia : 2009
pc Export : 70% - 80%
OEM experience: 8 years
R&D department: 15-20 employees
QC department: 30-50 employees
factory size: 3000-5000 square meter
Engineer: 10-20 employees, 5 of them can speak English directly
Sales group: 10 groups
Witamy w grupie COREMAN LED.

Coreman Technology Co., Ltd. jest firmą zajmującą się badaniami i rozwojem wyświetlacza LED, oświetlenia LED, wsparcia oprogramowania, marketingu, budowy i instalacji oraz serwisu posprzedażnego.

LED jest produktem technologii informatycznej, o długiej żywotności, wydajności konwersji fotoelektrycznej. Wyższe widoczne zalety, wiodące całą branżę wyświetlaczy i alarmujące tempo, stosowane w różnych dziedzinach życia; wyraźna, płynna, szybka cyfrowa zdolność do konwersji magicznych ubrań, tak aby kochać finanse, papiery wartościowe, stacje, lotniska, supermarkety, oświetlenie domu i inne wyświetlacze LED; Stadion, miejsce zawodów transmisji informacji, na żywo jest słabym punktem w technologii wyświetlacza LED, na drogowych znakach drogowych i identyfikacji ograniczeń prędkości, zmiennej inteligencji prędkości, jest nierozerwalnie związany z charakterystyką ekranu wyświetlacza LED, wydajności, spotkania, reklama, jej zastosowanie ma przynieść wizualną rewolucję.

Jako profesjonalny wyświetlacz LED, producent oświetlenia LED, grupa COREMAN Tech nie tylko ulepsza zwykły wyświetlacz LED, zwiększa opłacalność produktu i ogólną konkurencyjność na rynku, ale również osiąga przełomowe postępy w zakresie specjalnego zastosowania. Dzięki wysokiej jakości konkurencyjnej cenie, nasze produkty rozprzestrzeniają się na całym świecie i zdobywają życzliwe pochwały od użytkowników krajowych i zagranicznych.

Mamy 10 lat doświadczenia w dziale sprzedaży zagranicznej. Znają bardzo dobrze swój rynek. Staną się waszym dobrym kibicem.

Znajdź produkt, znajdź profesjonalistę. Obsługa to nasze życie.

Grupa Coreman, jesteśmy prawdziwym CORE MAN.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Coreman Technology Co., Limited

Tel: 86-0755-2958-1201

Faks: 86-0577-2958-1201

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas