960x960MM Zewnętrzny ekran LED na ścianie wideo Wyświetlacz 3840Hz Pith Pith P5MM
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | CHARMING |
| Orzecznictwo: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Numer modelu: | P5 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 2 |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Zewnętrzny wyświetlacz LED P5 | Rozstaw pikseli: | 5mm |
|---|---|---|---|
| Odświeżać: | 1920/3840 Hz | Rozmiar panelu: | 960*960mm |
| Skala szarości: | 14-16 bitów | Kolor: | RGB pełny kolor |
| Tworzywo: | Aluminium | system sterowania: | Nova Star |
| Podkreślić: | Zewnętrzna ściana wideo LED 960 mm,zewnętrzna ściana wideo LED 5 mm,wyświetlacz ścienny LED 3840 Hz na zewnątrz |
||
opis produktu
960*960MM Rozstaw Pikseli 5MM Zewnętrzny Ścienny Ekran LED Wysoka Częstotliwość Odświeżania 3840Hz
Opis produktu
1. Bezszwowa konstrukcja
Gotowe standardowe szafy, brak widocznych szwów między szafami, piękniejszy efekt wyświetlania.
2. Dobra wodoodporna konstrukcja
Zaprojektowany z wodoodporną gumową uszczelką na drzwiach. Zaprojektowany z wodoodporną nasadką na klucz.
3. Wysoka częstotliwość odświeżania 3840Hz
4. Stop aluminium
Szafa wykonana jest ze stopu aluminium, lżejsza i nie rdzewieje.
5. Dobre odprowadzanie ciepła
6. Użycie wysokiej jakości diod LED
![]()
Specyfikacje techniczne
| Numer typu | M5 |
| Wymiary (MM) | 960x960x128MM |
| Maksymalna moc (W) | 900W |
| Waga szafy (KG) | 30KG |
| Częstotliwość odświeżania (Hz) | 1920/3840Hz |
| Rozstaw pikseli (MM) | 5MM |
| Standard LED | SMD1921 |
| Gęstość pikseli (punktów/M²) | 40000 punktów/M² |
| Jasność (CD/M²) | 5500CD |
| Kąt widzenia | 140° |
| Wskaźnik IP | IP65 |
| Materiał szafy | Stop aluminium |
| Konserwacja | Tył |
| Poziom szarości | 14-16Bit |
| Temperatura pracy | -20-40°C |
| Wilgotność pracy | 10%~90%RH |
| Żywotność | ≥100000 godzin |
| Napięcie robocze | AC110V/220V, 50/60Hz |
Szczegółowe pokazanie
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ZASTOSOWANIE NA SCENIE, IMPREZACH, KONCERTACH, WYSTAWACH, W KOŚCIOŁACH, NA ZJAZDACH, GALA WRĘCZENIA NAGRÓD...
![]()
Dlaczego wybrać nas
1. Jakość produktu
Możemy zapewnić klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie dostawy powiązanych produktów.
Możemy dostarczyć klientom produkty wysokiej jakości, które sprawią, że będą krzyczeć z zachwytu.
Możemy zapewnić klientom roczną bezpłatną gwarancję i wsparcie dla odnowień.
2. Najlepsza obsługa
Możemy zapewnić niestandardową usługę online 24 godziny na dobę.
Możemy zapewnić klientom bezpłatne wskazówki dotyczące instalacji i wsparcie techniczne.
Jesteśmy gotowi dostarczać produkty i wsparcie techniczne do wszystkich krajów i regionów na świecie. Obecnie nasze produkty objęły ponad 100 krajów i regionów.
FAQ
P1. Jakie jest Twoje MOQ? Czy mogę zamówić małą ilość na pierwszy raz?
Odp.: Dla nowych klientów mała ilość zamówienia jest akceptowana za pierwszym razem. A im większa ilość zamówisz, tym lepszą cenę możemy zaoferować.
P2. Czy mogę złożyć zamówienie na próbki do testowania i sprawdzenia przed złożeniem zamówienia?
Odp.: Tak, serdecznie zapraszamy do pobrania próbek.
P3. Jaki termin płatności?
Odp.: Zazwyczaj preferujemy L/C, T/T dla zamówień masowych i PayPal dla próbek.
P4. Ile lat gwarancji oferujesz na swoje produkty?
Odp.: Dla większości naszych produktów możemy zaoferować 3 lata gwarancji; dla oświetlenia komercyjnego 2 lata gwarancji.
P5. Czy możesz produkować produkty ODM, OEM?
Odp.: Tak, zamówienia ODM, OEM są akceptowane.
P6. Jak złożyć zamówienie na produkt oświetleniowy?
Odp.: Najpierw poinformuj nas o swoich wymaganiach lub zastosowaniu.
Następnie wyceniamy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Następnie klient potwierdza próbki i wpłaca depozyt na formalne zamówienie.
Następnie organizujemy produkcję.
P7. Na jaki rynek sprzedajesz swoje produkty oświetleniowe?
Odp.: Nasze produkty Pixel są gorącymi sprzedawcami w Europie, Ameryce Południowej, Australii,

