Ściana wideo LED na imprezę plenerową 220 V P3.91 Wyświetlacz o wysokiej jasności 3840 Hz
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Nazwa handlowa: | Charming |
| Orzecznictwo: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Numer modelu: | P3.91 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 2 szt |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, skrzynka drewniana, skrzynia lotnicza |
| Czas dostawy: | 10 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Możliwość Supply: | 1000 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Wymiar (mm): | 500×500×86MM/500*1000MM | Maksymalna moc (W): | 200 W/400 W |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość odświeżania (Hz): | 3840 Hz / 1920 Hz | Rozstaw pikseli (mm): | 3,91 mm |
| Poziom ochrony: | IP65 | Materiał szafki: | Odlewane aluminium |
| Kolor: | Pełny kolor | Metoda konserwacji: | Konserwacja wsteczna |
| Temperatura pracy: | 10% ~ 90% wilgotności względnej | Długość życia: | ≥50000 godzin |
| Podkreślić: | Ściana wideo LED 220 V,ściana wideo LED z odlewanego ciśnieniowo aluminium,wyświetlacz ścienny LED wideo 86 mm |
||
opis produktu
Zalety produktu
1. IP: IP 65 / Na zewnątrz
2. Wskaźnik odświeżania (((Hz): 3840Hz
3Metody konserwacji: konserwacja tyłu
4. napięcie robocze: 110V/220V,50/60HZ
5. Pixel Pitch ((MM): 3,91 mm
![]()
![]()
Mamy 2 rozmiary: 500*500mm i 500*1000mm
![]()
Ultra cienkie, grubość tylko 86 mm
![]()
Waga: 8,6 kg / 14,8 kg jedna szafka, jedna osoba może nosić, oszczędzanie czasu i wysiłku.
![]()
Pokaż wszystkie rodzaje słów, tekstu, wykresu, obrazu, wideo, 2-wymiarowego, 3-wymiarowego kreskówki i innych informacji z komputerem synchronicznie.
Szczegóły produktu
![]()
![]()
Czarujący moduł wyświetlacza LED i szafa są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów, sami produkujemy moduł i szafę.
![]()
Unikalne zamki zapewniają większą płaskość i sprawiają, że wyświetlacze LED są pełnym ekranem.
![]()
Konstrukcja ochrony kątów jest uniknięcie jakichkolwiek uderzeń dla modułów ′′ kąt, 100% chronić diody LED.
Parametry produktu
| Numer typu | K3.91 |
| Wymiar ((MM) | 500×500×86MM/500×1000×86MM |
| Maks. Moc ((W) | 200 W / 400 W |
| Waga szafy ((KG) | 8 kg / 14,5 kg |
| Częstotliwość odświeżania ((Hz) | 3840Hz / 1920Hz |
| Pixel Pitch ((MM)) | 3.91MM |
| Standard LED |
SMD1921
|
| Tryb skanowania | Skanowanie 1/16 |
| Gęstość pikseli ((Dot/m2) | 65536 punktów/m2 |
| Jasność ((CD/m2) | ≥4500 CD/m2 |
| Kąt widzenia | 140° |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Materiał szafki | Stop aluminium |
| Metoda utrzymania | Utrzymanie tyłu |
| Poziom szary | 14-16 bitów |
| Temperatura pracy | -20~40°C |
| Wilgotność robocza | 10%-90% RH |
| Długość życia | ≥ 50000 godzin |
| Napięcie robocze |
AC 110V/220V,50/60HZ |
Profil przedsiębiorstwa
Charming LED jest wiodącym producentem cyfrowych znaki&billboardyJeśli szukasz cyfrowego znaku LED lub billboarda,Charming LED Displays ma wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w podjęciu najlepszej decyzji dla swojegodziałalność. Odróżnij się od konkurencji dzięki naszym żywym i atrakcyjnym produktom LED i rozwiązaniom elektronicznym.
![]()
Charming LED tech zapewnia najlepsze usługi online dla klientów. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc, gdy nas potrzebujesz.Współpracujemy z wiodącymi dostawcami, którzy zapewniają najszybszą i najbezpieczniejszą dostawę produktów..
![]()
![]()
Opakowanie:
![]()
Co oferujemy klientowi?




