Wypożyczalnia Led Display Outdoor Led Video Wall Screen P3.91 Led Video Wall Screen Wewnętrzny Led Video Wall
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Charming |
| Orzecznictwo: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Numer modelu: | P3.19 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 8 szt |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, walizka transportowa |
| Czas dostawy: | 10 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500 szt. Tydzień |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Częstotliwość odświeżania: | 7680 Hz | Rozmiar szafki: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm | Gęstość pikseli: | 65536 DOT/㎡ |
| Rozmiar diody: | SMD1921 | Temperatura pracy ekranu: | -20 ~ 60 ℃ |
| Wilgotność robocza: | 10% ~ 90% wilgotności względnej | Napięcie robocze ekranu: | AC 220 V/(110 V) ± 15% |
| Podkreślić: | P3.91 Ekran wideo LED,wynajem zewnętrznych ścian wideo LED,Wewnętrzny ekran LED |
||
opis produktu
Wypożyczalnia Led Display Outdoor Led Video Wall Screen P3.91 Led Video Wall Screen Wewnętrzny Led Video Wall
Parametry produktu
| Wskaźnik pikseli | 3.91mm |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Jasność ekranu | ≥3500 CD/m2 |
| Poziom IP | IP65 |
| Gęstość pikseli | 65536 punktów/m2 |
| Ekran Temperatura robocza | -20~60°C |
![]()
![]()
Szczegóły produktu:
1Patentowana technologia, tryb prywatny, unikalny projekt
2Demagnetyzacja jednym przyciskiem, szybsze ustawienie.
3Wysoka częstotliwość odświeżania (15360 Hz)
4 konstrukcja szafy może połączyć wszystkie razem √ elastyczny, standardowy, zakrzywiony, kątowy
Wiesz o Charmingled
Charming LED jest wiodącym producentem cyfrowych znaków i billboardów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.Charming LED Displays ma wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w podjęciu najlepszej decyzji dla Twojej firmy. Odróżnij się od konkurencji dzięki naszym żywym i atrakcyjnym produktom LED i rozwiązaniom elektronicznym.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



