Energooszczędny i odporny na warunki atmosferyczne zewnętrzny ekran LED do reklam, koncertów, wydarzeń sportowych i dużych zgromadzeń plenerowych
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | CHARMING |
| Orzecznictwo: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Numer modelu: | P5 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 2 |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Zewnętrzny wyświetlacz LED P5 | Rozstaw pikseli: | 5mm |
|---|---|---|---|
| Odświeżać: | 1920/3840 Hz | Rozmiar panelu: | 960*960mm |
| Skala szarości: | 14-16 bitów | Kolor: | RGB pełny kolor |
| Tworzywo: | Aluminium | system sterowania: | Nova Star |
| Podkreślić: | ściana wideo zewnętrzna LED odporna na działanie pogody,ściana wideo LED do reklamy,Duży ekran LED |
||
opis produktu
960*960MM Pixel Pith 5MM Zewnętrzna ściana wideo LED Wysoka odświeżalność 3840Hz
Opis produktu
- Bezszwowe szycieSkończone standardowe szafki, bez oczywistych szwów między szafkami, piękniejszy efekt wyświetlania.
- Dobry projekt wodoodpornyZaprojektowane przez wodoodporną gumową taśmę na drzwiach.
- Wysoka odświeżalnia 3840HzDo 3840 Hz częstotliwości odświeżania dla wyświetlacza wysokiej rozdzielczości.
- Stopy aluminiumSzafka jest wykonana z stopów aluminium, jest lżejsza i nie zardzewia.
- Dobry rozpraszanie ciepłaWbudowany wentylator do tworzenia dobrego systemu chłodzenia
- Wykorzystanie wysokiej jakości lampy LEDDłuższa żywotność niż ogólne produkty na rynku.
![]()
Specyfikacje techniczne
| Numer typu | M5 |
| Wymiar ((MM) | 960x960x128MM |
| Max Power ((W) | 900 W |
| Waga szafy ((KG) | 30 kg |
| Częstotliwość odświeżania ((Hz) | 1920/3840Hz |
| Pixel Pitch ((MM)) | 5 mm |
| Led Standard | SMD1921 |
| Gęstość pikseli ((Dot/M2) | 40000 punktów/m2 |
| Jasność ((CD/M2) | 5500 CD |
| Kąt widzenia | 140° |
| Wskaźnik IP | IP65 |
| Materiał szafki | Stop aluminium |
| Utrzymanie | Wracaj. |
| Poziom szary | 14-16bit |
| Temperatura pracy | -20-40°C |
| Wilgotność robocza | 10% do 90% RH |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Napięcie robocze | AC110V/220V, 50/60Hz |
Pokazanie szczegółów
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Aplikacja z sceną, wydarzeniem, koncertem, wystawą, kościołem, ralliem, pokazem nagród...
![]()
Dlaczego wybrać nas?
- Jakość produktu
- Możemy zapewnić klientom kompleksową dostawę rozwiązań dla produktów związanych z serią.
- Możemy dostarczyć klientom wysokiej jakości produkty, które przekraczają ich oczekiwania.
- Możemy zapewnić klientom bezpłatną roczną gwarancję i wspierać odnowienie dla dłuższego pokrycia.
- Najlepsza obsługa
- Dostępna jest spersonalizowana usługa online 24/7.
- Klienci otrzymują bezpłatne wskazówki dotyczące instalacji i wsparcie techniczne.
- Oferujemy produkty i wsparcie techniczne do każdego kraju lub regionu na całym świecie.
Częste pytania
- Q1. Jakie jest MOQ? Czy mogę zamówić małe zamówienie QTY po raz pierwszy?Odpowiedź: Dla nowych klientów przyjmuje się niewielkie ilości zamówienia, a im większa ilość, tym lepsza cena.
- Czy mogę umieścić kilka próbek do testowania i sprawdzania przed złożeniem zamówienia?A: Tak, serdecznie zapraszamy do pobrania próbek.
- K3. Jaki termin płatności?A: Zwykle wolimy L / C, T / T dla zamówienia masowego i Paypay dla próbek.
- P4: Ile lat gwarantujecie na swoje produkty?A: Dla większości naszych produktów możemy zaoferować 3 lata gwarancji; dla świateł komercyjnych 2 lata gwarancji.
- P5: Czy możecie wykonywać produkty ODM, OEM?A: Tak, zamówienie ODM, OEM jest akceptowane.
- P6. Jak wykonać zamówienie na produkt oświetleniowy?A: Po pierwsze, daj nam znać swoje wymagania lub aplikację. Po drugie, cytujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami. Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt na formalne zamówienie.Po czwarte, zorganizujemy produkcję.
- Q7. Na którym rynku sprzedajecie swoje produkty oświetleniowe?Nasze produkty Pixel są popularne w Europie, Ameryce Południowej, Australii,
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



