Zewnętrzny wyświetlacz LED P5 Wysoka jasność i szeroki zakres kolorów IP65 wodoodporność Niezawodna wydajność w wymagających środowiskach
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Charming |
| Orzecznictwo: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Numer modelu: | P4 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 2 szt |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, walizka transportowa |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Możliwość Supply: | 500 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | Zewnętrzny wyświetlacz LED o wysokiej jasności P5,IP65 wodoodporna ściana wideo LED,Ekran LED zewnętrzny szeroki zakres kolorów |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Zewnętrzny wyświetlacz LED – wysoka jasność i szeroki zakres kolorów Niezawodna wydajność w wymagających środowiskach
Szczegóły produktu:
Konstrukcja żeberek samochłodzących
Stopień wodoodporności IP65
Szybkie zamki ze stopu cynku
Wysoka jasność i szeroka gama kolorów
![]()
![]()
Parametry produktu
| Rozmiar szafki | 960*960mm |
| Rozstaw pikseli | 5mm |
| Gęstość pikseli | 62500 punktów/m2 |
| Rozmiar diody | SMD1921 |
| Typ skanowania | Skan 1/10 |
| Skala szarości | 14-16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | 1920/7680 Hz |
| Jasność ekranu | ≥5500 CD/㎡ |
| Najlepsza odległość oglądania | ≥4M |
| Rozdzielczość ekranu | 240*240 |
| Rozmiar modułu | 320*160mm |
| Zobacz ng | 120° |
| Szafka MaxPower | 900 W |
| Waga szafki | 26,6 kg |
| Stopień IP | IP65 |
| Temperatura pracy ekranu | -20 ~ + 60 ℃ |
| Wilgotność robocza | 10% ~ 90% wilgotności względnej |
Szczegóły instalacji
1. Łączenie pudełka w wymagany rozmiar i kształt, dopasowując otwór do szybkiego zamka w celu zamocowania pudełka.
2. Rozróżnij kabel zasilający i kabel sygnałowy, a następnie włóż kabel zasilający i kabel sygnałowy w odpowiednie miejsca w skrzynce.
3. Podłącz główny kabel sygnałowy i główny kabel zasilający do komputera i kontrolera i używaj go z powodzeniem po debugowaniu ekranu.
Szczegóły pakietu
Do wyboru mamy pudełka kartonowe, drewniane, lotnicze. Różne produkty zostaną skonfigurowane w różnych opakowaniach, w kolejności
aby lepiej chronić ekran.
![]()
Duchy Zespołowe
![]()





