Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | CHARMING |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Numer modelu: | P3.91 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, walizka transportowa |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, gotówka |
| Możliwość Supply: | 500 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Maks. Moc: | 200 W | Metoda konserwacji: | Przód i tył |
|---|---|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm | Kąt widzenia: | 120° |
| Częstotliwość odświeżania: | 7680 Hz | Poziom ochrony: | IP65 |
| Jasność: | 4500 CD/m2 | ||
| Podkreślić: | 4500nits outdoor LED display,flexible LED cabinet rear maintenance,irregular wave facade LED display |
||
opis produktu
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
|---|---|
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Brightness | 4500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Maintenance Method |
Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
Product Features
-
4500 nits for direct sunlight on wavy / curved facades
-
Bidirectional bending for both inward and outward curves
-
Rear access keeps visible surface seamless
-
Anti‑drop lock even under extreme bending radius
-
Ideal for landmark artistic LED installations
Product Gallery
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



