Seria CH-Pro Zewnętrzna automatyczna narożna szafka LED P3.91 z dużą klamrą dla floty wynajmującej o wysokiej częstotliwości
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | CHARMING |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Numer modelu: | P3.91 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, walizka transportowa |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, gotówka |
| Możliwość Supply: | 500 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm | Metoda konserwacji: | Przód i tył |
|---|---|---|---|
| Maks. Moc: | 200 W | Poziom ochrony: | IP65 |
| Gęstość pikseli: | 65536 | Częstotliwość odświeżania: | 7680 Hz |
| Jasność: | 3500 CD/m² | ||
| Podkreślić: | Zewnętrzna szafka LED P3.91,automatyczny narożny wyświetlacz LED,ekran LED do wypożyczenia wysokiej częstotliwości |
||
opis produktu
| Rozstaw pikseli | 3,91 mm |
| Jasność | 3500 CD/m² |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Waga szafki | 7,9 kg |
| Konserwacja | Przód i tył |
| Maks. Moc | 200 W |
-
Półautomatyczna osłona narożnika ogranicza liczbę ręcznych kroków podczas układania
-
Duża klamra umożliwia zamykanie i otwieranie szafki jedną ręką
-
Naciśnij, aby otworzyć pokrywę skrzynki sterującej, aby uzyskać szybszy dostęp do konserwacji
-
Pyłoszczelny pierścień silikonowy zapobiega przedostawaniu się pary wodnej do wnętrza skrzynki sterującej
-
Trzpień pozycjonujący aktywność umożliwia wymianę całej szafki bez dotykania dobrych szafek



