CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | CHARMING |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Numer modelu: | P2.604 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, walizka transportowa |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, gotówka |
| Możliwość Supply: | 500 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Rozstaw pikseli: | 2,604 mm | Poziom ochrony: | IP42 |
|---|---|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ~ 40 ℃ | Maks. Moc: | 100 W |
| Jasność: | 600-800CD/m² | Częstotliwość odświeżania: | 7680 Hz |
| Podkreślić: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
opis produktu
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



