CH-H Zewnętrzna szafka LED z prostą krawędzią P3.91 4000 nitów IP65 Przód Tył Konserwacja do wynajęcia
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | CHARMING |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Numer modelu: | P3.91 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe, pudełko drewniane, walizka transportowa |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, gotówka |
| Możliwość Supply: | 500 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Poziom ochrony: | IP65 | Rozstaw pikseli: | 3,91 mm |
|---|---|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ~ 60 ℃ | Maks. Moc: | 200 W |
| Długość życia: | ≥50000 godzin | Częstotliwość odświeżania: | 7680 Hz |
| Podkreślić: | Zewnętrzna szafka LED P3.91,wyświetlacz LED do wynajęcia IP65,dioda LED o wysokiej jasności 4000 nitów |
||
opis produktu
CH-H Outdoor Straight Edge LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Przednia tylna konserwacja do wynajęcia
CH-H Outdoor Straight Edge LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Przednia tylna konserwacja do wynajęcia
| Wskaźnik pikseli | 3.91mm |
| Metoda utrzymania | Przednia i tylna |
| Jasność | 4000 CD/m2 |
| Prędkość odświeżania | 7680 Hz |
| Waga szafki | 70,9 kg |
| Kąt widzenia | 120° |
| Maksymalna moc. | 200 W |
Cechy produktu
-
Demagnetyzacja jednym klawiszem do usuwania modułu bez narzędzi
-
Śrubka przeciwupadku zapobiega upadkowi modułu podczas konserwacji
-
Ciężkie połączenie eliminuje luźne wewnętrzne kable
-
Węgiel, włączając zęby, z wyłączeniem zębów
-
Utrzymanie przodu i tyłu dla elastycznych opcji montażu
Galeria produktów
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



