Zewnętrzna ściana wideo LED z częstotliwością odświeżania 7680Hz IP65 wodoodporna i wielkość szafy 500x500mm do żywej reklamy
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Charming |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Numer modelu: | P3.91 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 10szt |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Carton Case, drewniana obudowa, obudowa lotu |
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych po płatności |
| Zasady płatności: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Cash |
| Możliwość Supply: | 10000 sztuk tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Rozmiar diody: | SMD1921 | Jasność ekranu: | >3500CD/㎡ |
|---|---|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm | Rozmiar szafki: | 500*500mm |
| Częstotliwość odświeżania: | 7680 Hz | Gęstość pikseli: | 65536 DOT/㎡ |
opis produktu
Zewnętrzna ściana wideo LED
Wysokiej wydajności zewnętrzna ściana wideo LED dostarczająca żywe kolory i bezproblemową instalację.
Specyfikacje techniczne
| Numer typu | P3.91 |
|---|---|
| Wymiar | 500 × 500 × 84 mm |
| Maksymalna moc. | 200 W |
| Jasność | ≥3500 CD/m2 |
| Standard LED | SMD1921 |
| Kąt widzenia | 120° |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Prędkość odświeżania | ≥ 7680 Hz |
| Wskaźnik pikseli | 30,91 mm |
| Tryb skanowania | Skanowanie 1/16 |
| Gęstość pikseli | 65536 punktów/m2 |
| Poziom szary | 14-16 bitów |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Długość życia | ≥50 000 godzin |
| Napięcie robocze | AC 220V/(110V) ±15% |
Szczegóły produkcji
Przykłady
Profil przedsiębiorstwa
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



